SEO analýza web stránky

Zistíme, prečo vašu stránku nevidno vo vyhľadávačoch na lepšej pozícií.

On page analýza skontroluje všetky SEO faktory na vašej stránke. Analýza spätných odkazov skontroluje všetky spätné odkazy a ich kvalitu. Analýza porovnanie s konkurenciou vám ukáže koľko snahy musíte vynaložiť do budovania spätných odkazov.

on page analyza

On page analýza

29 Eur
off page analyza

Analýza spätných odkazov

29 Eur
porovnanie s konkurenciou

Porovnanie s konkurenciou

9 Eur

Zistíme aktuálny stav web stránky

 • preveríme kvalitu spätných odkazov
 • preskúmame konkurenciu
 • zistíme hodnotu stránky
 • nájdeme chybné presmerovania
 • odhalíme chýbajúce ALT tagy
 • nájdeme duplicitné DESCRIPTION tagy
 • 4xx a 5xx chybové stránky
 • skontrolujeme robots.txt a sitemap.xml
 • HTTP vs. HTTPS verzie stránok
 • responzivita
 • prázdne TITLE tagy
 • prázdne DESCRIPTION tagy
pocet spatnych odkazov

Počet spätných odkazov

Odkazy, ktoré návštevníkov nasmerujú na váš web z iných stránok, sú pre vašu pozíciu vo vyhľadávaní veľmi dôležité. Zistíme ich počet a kvalitu a navrhneme ďalší postup.
on page analyza

On page analýza

Ak je vaša webstránka naprogramovaná tak, že roboty vyhľadávača ju nevedia správne prečítať, prípadne je pomalá alebo nie je responzívna, Google ju jednoducho nebude mať rád. Analýza on page faktorov to však dokáže odhaliť.
pozicie klucovych slov

Pozície kľúčových slov

Poznať kľúčové slová a ich pozície znamená byť bližšie k potenciálnym zákazníkom. Prehľad pozícií kľúčových slov vám pravidelne každý mesiac pošleme priamo do vašej e-mailovej schránky.
hodnota stranky

Hodnota stránky

V rámci analýzy porovnáme vyše 100 SEO faktorov a vypočítame hodnotu vášho webu. Prečo je dôležité ju vedieť? Aby ste mali predstavu, ako sa na vašu stránku díva Google.
kvalita spatnych odkazov

Kvalita spätných odkazov

Počet spätných odkazov je jedna vec, ich kvalita druhá. Nekvalitné spätné odkazy ťahajú váš web ku dnu, pretože Google ich vie odhaliť. My však tiež. A vieme, čo s nimi.
porovnanie-stranky

Porovnanie stránky s konkurenčnou

Najlepšie pozície v internetovom vyhľadávaní chcete mať nielen vy, ale aj konkurenčné stránky. Vieme presne zistiť, čo potrebujete na svojom webe upraviť, aby predbehol konkurenciu.
umiestnenie spatnych odkazov

Umiestnenie spätných odkazov

Efektivita spätných odkazov pre pozíciu vášho webu vo vyhľadávaní závisí aj od kvality stránok, na ktorých sa tieto odkazy nachádzajú. Preto takéto stránky skúmame aj v rámci SEO analýzy.
penalty risk

Penalty risk spätných odkazov

Ak vašej webstránke škodia spätné odkazy, ktoré Google hodnotí ako podozrivé, vďaka SEO analýze budete presne vedieť, ktoré to sú. S našou pomocou sa ich rýchlo zbavíte.
Potrebovali sme analýzu našich stránok, aby sme vedeli v čom má konkurencia navrch. Kompletná seo analýza nám dala potrebné informácie na základe ktorých sme vypracovali plán optimalizácie. V súčasnej dobe sme pred konkurenciou na prvých pozíciach. Dušan Ďuriška

CEO, bratislava-airport-taxi.com

Najčastejšie otázky