Prečo optimalizovať webstránku?

Aby vám prinášala čoraz vyšší zisk. Väčšina používateľov internetu chodí na webové stránky cez vyhľadávače a sústredí sa na prvé dve až tri strany ponúknutého zoznamu výsledkov. Váš web preto musí byť viditeľný vo výsledkoch vyhľadávania na čo najlepšej pozícii. Pretože ak bude mať lepšiu pozíciu vaša konkurencia, váš zisk bude patriť jej.

Ako získať lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania?

Odpoveď je jednoduchá: SEO (Search Engine Optimization – optimalizácia pre vyhľadávače). Profesionálna optimalizácia nielenže zabezpečí vášmu webu vo výsledkoch vyhľadávania lepšiu pozíciu, než má vaša konkurencia, ale privedie na vašu stránku relevantných návštevníkov. Teda tých, ktorí majú o vašu službu alebo produkty skutočný záujem a pre vás znamenajú zisk. Ak SEO optimalizáciu ignorujete, dobrovoľne sa pripravujete o významný zdroj príjmov.

Vysoká návratnosť investícií

SEO optimalizácia je dlhodobá záležitosť, ale v porovnaní s inými marketingovými nástrojmi zúročí vaše investičné náklady neporovnateľne výhodnejšie. Optimalizáciu webu síce robíme v súlade s pravidlani internetových prehliadačov, ale veľmi dobre vieme, že výborná pozícia vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania nie je všetko. Musí pritiahnuť takého návštevníka, ktorý na vašom webe urobí presne to, čo si želáte. Vtedy sa vám investície do naozaj mnohonásobne vrátia.

Férový prístup

Sme féroví aj voči vyhľadávačom, aj voči vám. Nepatríme medzi firmy, ktoré využívajú slabiny algoritmov a neznalosť klientov. Zakladáme si na dodrživaní pravidiel. Preto sa nemusíte obávať penalizácie vašej stránky za nepovolený spôsob vylepšovania pozície vo výsledkoch a jej neskoršieho prepadu. Na stretnutiach s nami nebudete počuť spŕšku nezrozumiteľných výrazov, ktorej cieľom je vytiahnuť z vás čo najviac peňazí. Vždy vám presne vysvetlíme zmysel toho, čo pre vás robíme.

Jasné podmienky

Výsledky optimalizácie webstránky pre vyhľadávač sa môžu prejaviť až po čase, no mnoho firiem si za svoje SEO služby necháva platiť mesačný paušál. Pokojne sa tak môže stať, že v prvých mesiacoch platíte za nič. Navyše nemáte istotu, že praktiky firmy v konečnom dôsledku nenarobia vašej stránke viac škody ako úžitku. U nás platíte za reálne výsledky a podmienky spolupráce si vyjasníme pred začiatkom optimalizácie. Budete detailne vedieť, koľko stojí daná služba a prečo je pre vás dôležitá.

Garancia pozície

Garantovať najvyššiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania vám nikto nemôže (ak nehovoríme o platenej reklame). Predovšetkým Google dnes totiž personalizuje vyhľadávanie do takej miery, že pokojne môžete hodiť do vyhľadávania rovnaké kľúčové slová ako váš kamarát o dve ulice ďalej a výsledky dostanete iné ako on. Pozíciu vášho webu vieme výrazne vylepšiť a dlhodobo ju udržiavať, no zároveň pracujeme na tom, aby vám priniesla relevantných návštevníkov. Preto vaše stránky optimalizujeme aj na tzv. longtailové výrazy.

Exkluzivita

Naše služby nie sú pre každého. SEO optimalizáciu poskytujeme vždy len jednej firme v konkrétnom segmente. Tak to považujeme za správne. Navyše sme perfekcionisti a náš výkon je vždy minimálne stopercentný. Preto otvorene priznávame, že pracujeme len pre spoločnosti s kvalitnými službami a produktmi, ktoré si výborné pozície vo výsledkoch internetového vyhľadávania zaslúžia.

Dôvera a partnerstvo

Vďaka férovému prístupu si s každým klientom budujeme dlhodobý vzťah založený na dôvere. Základné rady poskytujeme zdarma a klientom sme k dispozícii 24 hodín denne. Skôr, než začneme pracovať na optimalizácii webstránky, vyjasníme si podmienky a výsledok, aký môžete očakávať. Záleží nám na tom, aby ste vopred vedeli, za čo platíte a prečo má u nás SEO optimalizácia také výhodné ceny.

 

Translate »