Kompletná SEO analýza web stránky

Zistíme, prečo vašu stránku nevidno vo vyhľadávačoch na lepšej pozícii.

Pred SEO optimalizáciou je najdôležitejšie zistiť aktuálny stav stránky

Preveríme spätné odkazy, konkurenciu, on page faktory, chybné presmerovania, chýbajúce ALT tagy… Jednoducho všetko, čo bráni vášmu webu byť na popredných miestach v internetovom vyhľadávaní

pocet spatnych odkazov

Počet spätných odkazov

Odkazy, ktoré návštevníkov nasmerujú na váš web z iných stránok, sú pre vašu pozíciu vo vyhľadávaní veľmi dôležité. Zistíme ich počet a kvalitu a navrhneme ďalší postup.

on page analyza

On page analýza

Ak je vaša webstránka naprogramovaná tak, že roboty vyhľadávača ju nevedia správne prečítať, prípadne je pomalá alebo nie je responzívna, Google ju jednoducho nebude mať rád. Analýza on page faktorov to však dokáže odhaliť.

pozicie klucovych slov

Pozície kľúčových slov

Poznať kľúčové slová a ich pozície znamená byť bližšie k potenciálnym zákazníkom. Prehľad pozícií kľúčových slov vám pravidelne každý mesiac pošleme priamo do vašej e-mailovej schránky.

hodnota stranky

Hodnota stránky

V rámci analýzy porovnáme vyše 100 SEO faktorov a vypočítame hodnotu vášho webu. Prečo je dôležité ju vedieť? Aby ste mali predstavu, ako sa na vašu stránku díva Google.

kvalita spatnych odkazov

Kvalita spätných odkazov

Počet spätných odkazov je jedna vec, ich kvalita druhá. Nekvalitné spätné odkazy ťahajú váš web ku dnu, pretože Google ich vie odhaliť. My však tiež. A vieme, čo s nimi.

porovnanie-stranky

Porovnanie stránky s konkurenčnou

Najlepšie pozície v internetovom vyhľadávaní chcete mať nielen vy, ale aj konkurenčné stránky. Vieme presne zistiť, čo potrebujete na svojom webe upraviť, aby predbehol konkurenciu.

umiestnenie spatnych odkazov

Umiestnenie spätných odkazov

Efektivita spätných odkazov pre pozíciu vášho webu vo vyhľadávaní závisí aj od kvality stránok, na ktorých sa tieto odkazy nachádzajú. Preto takéto stránky skúmame aj v rámci SEO analýzy.

penalty risk

Penalty risk spätných odkazov

Ak vašej webstránke škodia spätné odkazy, ktoré Google hodnotí ako podozrivé, vďaka SEO analýze budete presne vedieť, ktoré to sú. S našou pomocou sa ich rýchlo zbavíte.

Potrebovali sme analýzu našich stránok, aby sme vedeli v čom má konkurencia navrch. Kompletná seo analýza nám dala potrebné informácie na základe ktorých sme vypracovali plán optimalizácie. V súčasnej dobe sme pred konkurenciou na prvých pozíciach. Kľúčové slovo “daňové priznanie online”

Marián Varga

CEO, Mojedane.sk

4 DÔVODY prečo si objednať analýzu stránky

1. počet spätných odkazov, 2. kvalita spätných odkazov, 3. porovnanie vašej stránky s konkurenčnou stránkou,
4. on page analýza stránky

pocet backlinks

Počet spätných odkazov

Keď sa odkazy na váš web nachádzajú na iných internetových stránkach, odrazí sa to na pozícii vašej webstránky vo výsledkoch vyhľadávania. Dôležitejšie než počet odkazov je však to, kde presne sa nachádzajú a to zistíte vďaka analýze. Ak potrebujete vybudovať sieť efektívnych spätných odkazov, spoľahnite sa na nás.

Kvalita spätných odkazov

Niektoré odkazy posúvajú váš web vo výsledkoch vyhľadávania nahor, iné opačným smerom. SEO analýza presne ukáže, ktoré odkazy vašej stránke prospievajú a ktoré jej škodia. Tých nevhodných vás zbavíme – vylúčime ich z indexovania.

penalty risk
porovnanie stranky s konkurenciou

Porovnanie stránky s konkurenčnou

Je dôležité vedieť, kto je v online prostredí vaša konkurencia a či je v oblasti SEO aktívna, alebo nie. Porovnaním vybraných SEO faktorov (vek domény, spätné odkazy – špeciálne z hlavných stránok, Alexa Rank) nájdeme zatiaľ nevyužité možnosti pre vylepšenie pozície vášho webu vo výsledkoch prirodzeného vyhľadávania.

On page analýza

Všetko, čo je na vašej webstránke (on page), priamo ovplyvňuje jej pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Úroveň zvládnutia technických (rýchlosť načítania, štruktúra, kódy a pod.) aj obsahových faktorov (texty, nadpisy, metatagy a pod.) je dôležité poznať skôr, než urobíte akýkoľvek ďalší krok.

on page analyza

Začnite analýzou stránky

Vyladíme váš web na maximum

Najčastejšie otázky